UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czepiacie się dziadka ze se dziabną. weście się za te szlifiery co zapier po siódemce. skond tacy mają kase? ostanio czarna szliera bmw na NE cos tam mnie wyprzedzał jak jechałem ze szwagrem. próbowałem go trochę blokować hehehe to cos mi pokazywal