UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@WikrowoPany - -Jeżdżą tam deb. le !!! Chce jeden z drugim poszaleć to spokojnie na S7 i tam mogą poszaleć nawet 100 km/h, bo chyba jest takie ograniczenie, ale to dla dawców organów przecież powinno chyba wystarczyć.