UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@WikrowoPany - -Jeżdżą tam deb. le !!! Chce jeden z drugim poszaleć to spokojnie na S7 i tam mogą poszaleć nawet 100 km/h, bo chyba jest takie ograniczenie, ale to dla dawców organów przecież powinno chyba wystarczyć.


Anuluj