UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jak Policja sobie w Elblągu nie radzi, to o czym my mówimy. Nie wiem, coś tu jest nie tak jak powinno.
To jak Policja sobie w Elblągu nie radzi, to o czym my mówimy. Nie wiem, coś tu jest nie tak jak powinno.