UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten Wikrowa na motocyklu dzisiaj znowu szalał. Mam nadzieję, że policja stanie na wysokości zadania i trochę mu gaz "przydusi". Zresztą w tym Wikrowie czy Wiktorowie sami jacyś dziwacy, którzy mają wszystko i wszystkich po prostu w czterech literach. Liczą się tylko oni i ich zachcianki na qudach, motorach, ściganie się autami, traktorami, kombajnami a co tam im przecież można wszystko bezkarnie robić.