UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@WikrowoPany - -Jeżdżą tam deb. le !!! Chce jeden z drugim poszaleć to spokojnie na S7 i tam mogą poszaleć nawet 100 km/h, bo chyba jest takie ograniczenie, ale to dla dawców organów przecież powinno chyba wystarczyć.