Motorowerzysta był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w alkomat

36
30.07.2019
Motorowerzysta był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w alkomat
fot. policja
W Młynarach 67-latek stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na pobocze, następnie na chodnik i się przewrócił. Był tak pijany, że nie mógł dmuchnąć w alkomat. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Elblągu. Teraz odpowie przed sądem za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym.
Na wyniki badań tego niechlubnego rekordzisty trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Od mężczyzny została pobrana krew do analizy laboratoryjnej. Był tak pijany, że nie miał siły dmuchnąć w policyjny alkomat. Zdarzenie miało miejsce wczoraj (29 lipca) o godz. 8 na al. Grunwaldzkiej w Młynarach. Pijany 67-letni motorowerzysta stracił kontrolę nad swoim jednośladem. Zjechał na pobocze, następnie na chodnik i tam zakończył jazdę. W wyniku zdarzenia odniósł obrażenia i trafił do szpitala w Elblągu. Na szczęście, poza nim nikt inny nie ucierpiał. Na miejscu powiedział mundurowym, że wypił tylko „ćwiartkę” i kilka piw. Jak wytrzeźwieje, odpowie za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ciekawe, kto dostanie większy wyrok?Ten motorowerzysta, czy Kamil Durczok?Obstawiam motorowerzystę.
mm263 (2019.07.30)
@mm263 - Motorowerzysta zostanie rozstrzelany
(2019.07.30)
Motocyklista z miejscowości Wikrowo szaleje jak nienormalny, być może też pijany. Motocyklista ubrany w ciemnozielony z kaskiem z żółtymi paskami. Droga Policjo zróbcie w końcu coś z tymi de. lami. Zresztą nie on jeden bo z m. Wiktorowo też jacyś szaleją.
(2019.07.30)
@mm263 - Raczej napewno się nie mylisz!
(2019.07.30)
kamil durczok to tuba propagandowa szerokoruzumianej opozycji czyli PO, KOD i reszty. Kreowal sie na sprawiedliwego, dazacego do prawdy dziennikarzyne a tu prosze zwykly zakłamany jak grzesiu schetyna i jego sitwa
opus (2019.07.30)

info

7  
  3
tam dobrze działa MOPS i swojego czasu rozdawał mnóstwo kasy
(2019.07.30)

info

6  
  2
Stale te same miejscowości od lat i nic tam się nie zmienia tylko może motocykle, quady i samochody. Te patologiczne zachowania chyba nigdy tam się nie zmienią.
guru (2019.07.30)

info

1  
  2
Oj te wiejskie przyzwyczajenia, najczęściej prowadzi brak nadzoru do takich a nie innych zdarzeń.
(2019.07.30)

info

0  
  2
Znowu wioskowa dzicz ze stałym zastrzykiem gotówki z socjalow i +500 szaleje na drogach. Kiedy do Was ludzie dotrze, że pieniążki "za darmo" budują patologię. Nie na darmo mówi się, ze praca uszlachetnia. Ja pracuje na 2 etaty, a mam mniej niż ta patola z wiosek. Ja mówię tej niesprawiedliwości stanowcze "NIE". RZADAM, aby pieniądze z moich podatków poszły np na budowę 4 pasmowej DK22 z Malborka do Elbląga, bo kazdrgo dnia nią jezdze i każdego nie mam nerwy!!! Bo ta droga już się nie nadaje do normalnego użytkowania.
Gosc23w (2019.07.30)
Ale garują w tych Młynarach.
(2019.07.30)

info

7  
  1