UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten Wikrowa na motocyklu dzisiaj znowu szalał. Mam nadzieję, że policja stanie na wysokości zadania i trochę mu gaz "przydusi". Zresztą w tym Wikrowie czy Wiktorowie sami jacyś dziwacy, którzy mają wszystko i wszystkich po prostu w czterech literach. Liczą się tylko oni i ich zachcianki na qudach, motorach, ściganie się autami, traktorami, kombajnami a co tam im przecież można wszystko bezkarnie robić.