36
30.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
może jak w przypadku P. Durczoka, nie On kierował;ddd
jaaaaa (2019.07.31)

info

0  
  0
Na wsi mówią, że to przez niego wodę z Fiszewki zakręcili.
(2019.07.31)
To całkiem możliwe, że przez niego tą wodę zakręcili. .. ha, ha, ha. A tak poważnie to powinni policjanci tam częściej zaglądać, bo chłopstwo chyba czuje się za bardzo bezkarni.
(2019.08.01)
Panie policjanci wypiłem tylko "cwiartke" poco ten dym jak nikomu się nic nie stało tylko ja się lekko potluklem i nie mam siły dmuchać w alkomat dziwię się że facet byl wstanie usiąść na ten pojazd i go wgl odpalić bezmozgowiec!
Elblazk (2019.08.01)

info

1  
  0
67lat i 500+. Jak ktoś jest murzynem to robi na dwa etaty bo nie jest się w stanie z jednego utrzymać.
Oi (2019.08.22)
Dlatego alkomat każdy powinien mieć! Ostatnio też sobie kupiłem
Janek866 (2020.02.10)

info

0  
  0