58
28.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
2gi lech to warta to niby 3 niby amika ale Olimpia skazywana przrz was na spadek widac jest lepsza niz sezon temu a zespoly z dolu slabsze wiec dobrze jest
(2019.07.28)

info

6  
  0
na ulicy Traugutta przy otwartym oknie dało się slyszeć radosne okrzyki kibiców "Wyp.... " Żal, co kibice robią ze sportem :(
(2019.07.28)
Gruby ale z losowaniem koszulek kręciłeś śruby dobrze wiesz o tym!!!!
(2019.07.28)

info

8  
  4
Jakiś gwiazdor który zawodnik w 2 lidze nie potrafi grać na boku obrony prócz z nowoczesnym stylem grania do przodu najprostsza pozycja do domu buraczku!!!
Mistrz:) (2019.07.28)
@Rumcajs - Rumcajs spoko, bo narobisz w pory, to dopiero poczatek sezonu. Scenariusz jest juz dawno opracowany, jak bedzie grozil awans, to sie wpusci mlodziezowcow zeby sie ogrywali w ll lidze, przeciez wiesz o co chodzi, robicie te numery z kaplonem od lat
jajuztoznam (2019.07.29)
następny mecz u siebie plakaty w miasto i frekwencja musi być większa ! ZKS
(2019.07.29)

info

14  
  0
Brawo Olimpia. Pisalem zeby wygrac 3:0 ale 4:0 tez jest OK :) Za tydzien obowiazkowe zwyciestwo z Polkowicami i mamy spora przewage nad strefa spadkowa co w zeszlym sezonie bylo dla nas marzeniem. Pamietajcie ze za dwa tygodnie ciezki wyjazd do Torunia, a pozniej przyjezdza Widzew, wiec z Gornikiem trzeba wygrac. Jak bedzie 6 punktow po dwoch kolejkach to nawet wybacze wam strate punktow w kolejnych meczach, ale pamietajcie ze macie w tym sezonie dobra druzyne, wiec takie mecze z Elana czy Widzewem nie powinny byc dla was trudne. Powodzenia!
idziemy-po-lidera (2019.07.29)

info

11  
  4
@Zksiak - psychiczny
(2019.07.29)
kto pozwolił tym rozebranym półgłówkom iść i drzeć te gęby
(2019.07.29)

info

5  
  17
Żeczywiśćie sami 17 i 18 latkowie grali w tym Lechu.A najmłodszym był Grzegorz Wojkowiak były reprezentant kraju grający z nr 2 kapitan zespołu.Wejdz baranie na ich stronę wez każde nazwisko grającego przeciw Olimpii.Wtedy się dowiesz że grał jeden jedyny 17 latek i dwóch 18 latków.Reszta to byczki aspiryjący do pirwszego składu Lecha od 20 do 23 lat.
(2019.07.29)

info

6  
  1