UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
na ulicy Traugutta przy otwartym oknie dało się slyszeć radosne okrzyki kibiców "Wyp.... " Żal, co kibice robią ze sportem :(
na ulicy Traugutta przy otwartym oknie dało się slyszeć radosne okrzyki kibiców "Wyp.... " Żal, co kibice robią ze sportem :(