UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

2gi lech to warta to niby 3 niby amika ale Olimpia skazywana przrz was na spadek widac jest lepsza niz sezon temu a zespoly z dolu slabsze wiec dobrze jest


Anuluj