UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
2gi lech to warta to niby 3 niby amika ale Olimpia skazywana przrz was na spadek widac jest lepsza niz sezon temu a zespoly z dolu slabsze wiec dobrze jest
2gi lech to warta to niby 3 niby amika ale Olimpia skazywana przrz was na spadek widac jest lepsza niz sezon temu a zespoly z dolu slabsze wiec dobrze jest