UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Żeczywiśćie sami 17 i 18 latkowie grali w tym Lechu.A najmłodszym był Grzegorz Wojkowiak były reprezentant kraju grający z nr 2 kapitan zespołu.Wejdz baranie na ich stronę wez każde nazwisko grającego przeciw Olimpii.Wtedy się dowiesz że grał jeden jedyny 17 latek i dwóch 18 latków.Reszta to byczki aspiryjący do pirwszego składu Lecha od 20 do 23 lat.