A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zaskoczyli pozytywnie. Naprawdę super. Nie pamiętam naszej drużyny tak grającej. Nowi mało zgrani zawodnicy. Może być tylko lepiej
Brawo
@Paull - A po awansie kibice Olimpii zrobią zrzutkę na grę w pierwszej lidze. Bo o tym, w której lidze gra zespół nie decydują dobre chęci tylko kasa. A w przypadku pierwszej ligi, to dość spora kasa.
Za tydzień też benjaminek więc znów morale's podskoczy.
Dziękuję Panowie.
Pierwsza liga, pierwsza liga Olimpia . Tylko Olimpia w Elblągu tylko Olimpia.
Ksiądz Paweł jest genialny. Prezesie dziękujemy
Ładne mi we Lechu dzieciaki niektórzy po 189 cm waga 80 kg wiek 22 lata. Kilku młodych było bo musiało. Ogólnie co mnie lech interesi czy młodzi czy starzy. Mnie interesuje Moja Olimpia, żeby zapewniła sobie jak najwiecej pkt na jesieni, żeby na wisne walczyc o szmal z Pro Junior System. No i w PP walnąc RÓW i trafic na gogos z czołówki E-klasy. Albo na tych z olsztyna i im dowalic.
Hmmm . . . Tak by prezes charytatywnie zgarnął kasę z pro. Swoją drogą prezesie nie wstyd Ci szerokości pasa??
Dobry mecz niech tylko pracodawcy wybaczą poniedziałku
ta żółta kartka dla wengera w 94min przy 4:0 nie potrzebna bez takich błędów panowie! wengi będzie pauzować i kto zagra ? rozumowski ? dzieki za dziś!