UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Rumcajs - Rumcajs spoko, bo narobisz w pory, to dopiero poczatek sezonu. Scenariusz jest juz dawno opracowany, jak bedzie grozil awans, to sie wpusci mlodziezowcow zeby sie ogrywali w ll lidze, przeciez wiesz o co chodzi, robicie te numery z kaplonem od lat

jajuztoznam

Anuluj