UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Rumcajs - Rumcajs spoko, bo narobisz w pory, to dopiero poczatek sezonu. Scenariusz jest juz dawno opracowany, jak bedzie grozil awans, to sie wpusci mlodziezowcow zeby sie ogrywali w ll lidze, przeciez wiesz o co chodzi, robicie te numery z kaplonem od lat
jajuztoznam