UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Brawo Olimpia. Pisalem zeby wygrac 3:0 ale 4:0 tez jest OK :) Za tydzien obowiazkowe zwyciestwo z Polkowicami i mamy spora przewage nad strefa spadkowa co w zeszlym sezonie bylo dla nas marzeniem. Pamietajcie ze za dwa tygodnie ciezki wyjazd do Torunia, a pozniej przyjezdza Widzew, wiec z Gornikiem trzeba wygrac. Jak bedzie 6 punktow po dwoch kolejkach to nawet wybacze wam strate punktow w kolejnych meczach, ale pamietajcie ze macie w tym sezonie dobra druzyne, wiec takie mecze z Elana czy Widzewem nie powinny byc dla was trudne. Powodzenia!

idziemy-po-lidera