A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty Ormowcu z Traugutta zamiast siedziec w domu i podsłuchiwac.Mogłeś w tym czasie z chodników papierki zbierać.
Brawo wygraliście z juniorami. Zobaczymy za tydzień jak przegrana będzie :D
Dlaczego ormowcu? Wiecie, kim byli ormowcy? Wiecie, ze ludzie z dziećmi poszliby czasem na mecz, ale przez Wasze zachowanie się boją?
Brawo!!! ZKS!!!
Skład Lecha II
Bramkarz Szymański 26 lat
Pawlicki 22 lata Dejewski 24 lata Pleśnierowicz 18 lat Wojtkowiak 35 Tupaj 19 Moder 20 Skrzypczak 18 Bartkowiak 19 Kamiński 17 Szymczak 17
To wyjściowy skład Lecha II na zmiany wchodzili:
Karbownik 18 lat Janiak 18 Kryg 19 Nawrocki 21
Faktycznie młoda drużyna Lecha II ale taki zespół powinien mieć mocną akademię
Po prostu duma Miasta Elbląga zagrała piękny football ! Za tydzień z polkowicami 2:0 i dobrze jest
Wygrali z młodzikami i się podniecają zobaczymy z resztą klubów jak im pójdzie
Prytuliak ciekawy jak na 2 lige zawodnik. Widac poprawił szybkosc. Tylko jak już dochodzi do starcia z przeciwnikiem. To na 90 % będzie schodził z boiska. Wniosek chyba taki że zawodnik ma jakis nie wyleczony do konca uraz. Jezeli bysmy mieli na dzisiaj jeszcze jednego obronce prawego z dobrym CV. Oraz zdrowych M. Kiełtyke, Jabłońskiego i Prytuliaka. Olimpia walczy o 1 ligę jak nic od miejsc 3-6
Zupełnie niepotrzebnie. Na trybunie A2 sa rodziny z dziećmi
Brawo Panowie, gracie dla nas A przede wszystkim dla siebie i dobrego oka.
Normalnie na A2 i na vip nie ma co się bać z dziećmi. Na A1 i na łuku też za dużo nikomu by się nie stało ale tam powinno się krzyczeć. Ale najlepiej nie być na meczu nigdy - i opowiadać bajki, że się boi