A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Chyba w tych komunistycznych książkach wyczytaleś te brednie, bo Polacy nigdy nie atakowali czołgów i samolotów ani bagnetami, ani szablami, bo mieli od tego kbpanc UR, działka bofors 37 mm w kawalerii, armaty 75 mm działka NKM 20 mm i polskie działka 47 mm ,,pocisk" do tego ckm plot i działa 75 mm plot i boforsy i armaty schneider. I w kampanii wrześniowej zniszczyli nimi ok 1 tys. czołgów i pojazdów pancernych Niemców i zestrzelili kilkaset samolotów, do tego zniszczyli też ponad 100 czołgów i pojazdów ZSRR plus niewielką liczbę samolotów, ale widzę, że Ty dalej wierzysz w tą niemiecką i sowiecką propagandę.
Jak nie da, jak już dają, odbiorą ją dawnym funkcjonariuszom SB i TW, bo oni nie są zdrowi na umyśle skoro zdecydowali się zdradzać swoją ojczyznę i być pachołkami Moskwy.
@ct - Zależy gdzie. W jednostkach pancernych przynajmniej pól roku spędzało się na poligonach i ćwiczyło ostrą amunicją. Słynne zimowe i letnie szkoły ognia. Lotnicy też wylatywali po kilkaset godzin rocznie, teraz może kilkadziesiąt. Więc ci ludzie coś tam umieli. WOT-y bez broni przeciwpancernej i przeciwlotniczej, praktycznie bez zintegrowanego systemu łączności nadają się do szukania zaginionych dzieci. Pod warunkiem, że zasięg komórek nie padnie.
@Gość 36 - Ja po stokroć wole te tęczowe (tylko nie brutalnie atakowane przez degeneratów), niż inne pochody w Polsce. Jestem katolikiem i kocham zonę z synem!
Niby w jaki sposob rozłożyli to SLD z PO, KLD i UW, bo poligony sprzedawali deweloperom, likwidowali jednostki, i wprowadzali drastycznie małe ilości nowego sprzętu wojskowego i w obce ręce oddali polską zbrojeniowkę jak zakłady lotnicze. Przez ponad 20 lat to robili.
Dno to twoja wypowiedź, bardzo dobrze, że powstały WOT.
A co robią nowocześni i europejscy obrońcy Romka P.?
Tak robili przodkowie dzisiejszych ,,obrońców demokracji i europejczyków'' od razu po 17 września znaleźli się w Moskwie,albo działali na miejscu przeciwko Polakom. Dlatego im nie pasuje dzisiejszy patriotyzm, który demaskuje, kto służył Moskwie.
@KatNaIdiotów - Te pastuchy z Czeczeni dają Ruskim radę rzucając w czołgi kamieniami i patykami, a Polacy nie?
Panie i Panowie WOT to Śmiech na sali!!!!!