UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gość 36 - Ja po stokroć wole te tęczowe (tylko nie brutalnie atakowane przez degeneratów), niż inne pochody w Polsce. Jestem katolikiem i kocham zonę z synem!
@Gość 36 - Ja po stokroć wole te tęczowe (tylko nie brutalnie atakowane przez degeneratów), niż inne pochody w Polsce. Jestem katolikiem i kocham zonę z synem!