UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Gość 36 - Ja po stokroć wole te tęczowe (tylko nie brutalnie atakowane przez degeneratów), niż inne pochody w Polsce. Jestem katolikiem i kocham zonę z synem!


Anuluj