UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak robili przodkowie dzisiejszych ,,obrońców demokracji i europejczyków'' od razu po 17 września znaleźli się w Moskwie,albo działali na miejscu przeciwko Polakom. Dlatego im nie pasuje dzisiejszy patriotyzm, który demaskuje, kto służył Moskwie.


Anuluj