UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak robili przodkowie dzisiejszych ,,obrońców demokracji i europejczyków'' od razu po 17 września znaleźli się w Moskwie,albo działali na miejscu przeciwko Polakom. Dlatego im nie pasuje dzisiejszy patriotyzm, który demaskuje, kto służył Moskwie.