UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Niby w jaki sposob rozłożyli to SLD z PO, KLD i UW, bo poligony sprzedawali deweloperom, likwidowali jednostki, i wprowadzali drastycznie małe ilości nowego sprzętu wojskowego i w obce ręce oddali polską zbrojeniowkę jak zakłady lotnicze. Przez ponad 20 lat to robili.