A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
do kawalerii wstąpić chciałem misiewiczom parasoli nie trzymałem weekendowe wojsko śmiechem rozpędzałem
jak zobaczą wroga to będą zawody kto szybciej da drapaka
W SBeckim Elblągu lewactwo woli czarne marsze palenie świeczek że niby reżym u nas w kraju (hahaha) i może tęczowy marsz będzie w Elblągu tutejsze postkomunistyczne i ateistyczne lewactwo będzie zachwycone
Gość 36-100% racji dodać należy do tego neobolszewię.
@ct - tacy jak ty szorowali bo dowódca kompanii bał się dać im broń.
@Gość 36 - gadasz jak ubek
chyba pisobolszewię
No i u nas tak samo powinno być- beryl, grot lub glauberyt w szafie, a u tych, co mają Dobre oko-Bor, TOR, albo Dragunov. No i tak w przyszłości zapewne będzie.
obrońcy pedofilów z KK podnoszą głowy i plują na tęczowych
Żeby mieć broń w domu trzeba być zdrowym psychicznie. Nikt im broni nie da. Ja broń mam.