175
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
do kawalerii wstąpić chciałem misiewiczom parasoli nie trzymałem weekendowe wojsko śmiechem rozpędzałem
(2019.07.22)

info

5  
  5
jak zobaczą wroga to będą zawody kto szybciej da drapaka
(2019.07.22)
W SBeckim Elblągu lewactwo woli czarne marsze palenie świeczek że niby reżym u nas w kraju (hahaha) i może tęczowy marsz będzie w Elblągu tutejsze postkomunistyczne i ateistyczne lewactwo będzie zachwycone
Gość 36 (2019.07.22)
Gość 36-100% racji dodać należy do tego neobolszewię.
(2019.07.22)
@ct - tacy jak ty szorowali bo dowódca kompanii bał się dać im broń.
kpr. (2019.07.22)
@Gość 36 - gadasz jak ubek
PolakKatolik (2019.07.22)
chyba pisobolszewię
HalinkazKoniakowa (2019.07.22)
No i u nas tak samo powinno być- beryl, grot lub glauberyt w szafie, a u tych, co mają Dobre oko-Bor, TOR, albo Dragunov. No i tak w przyszłości zapewne będzie.
(2019.07.22)
obrońcy pedofilów z KK podnoszą głowy i plują na tęczowych
BeataTempa (2019.07.22)
Żeby mieć broń w domu trzeba być zdrowym psychicznie. Nikt im broni nie da. Ja broń mam.
MisiuJasiu (2019.07.22)