175
21.07.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Sam jesteś pastuchem, nie ubliżaj innym gamoniu.
Gnoom (2019.07.22)
@Rumcajs - Siedem lat byłem w wojsku i powiem że wolę tęczowe pikniki niż stanąć w obronie tego śmiesznego kraju.
DamianDr (2019.07.22)
@turban - Przyjdzie wojna to dołączę do armii Rosyjskiej żeby postrzelać do wotków.
GGr (2019.07.22)
Smiech na sali to twoja wypowiedź. Dobrze, że powołali WOT.
(2019.07.22)
@Gnoom - Od kiedy słowo "pastuch" jest obraźliwe? A słowa "kominiarz" i "kierowca" też są?
(2019.07.22)
będzie w co walic
(2019.07.22)

info

4  
  2
Śmieszny to Ty jesteś obrażając swój kraj.
(2019.07.22)
Współczuję bo Rosja zniknie z mapy świata wtedy i Chiny z Polską ją zajmą
(2019.07.22)
"Te pastuchy z Czeczeni dają Ruskim radę rzucając w czołgi kamieniami i patykami, a Polacy nie?" ci Czeczeni, maja większy poziom od Ciebie
(2019.07.22)
Czy to prawda, ze w szeregach tej pseudoarmii sa absowenci szkol specjalnych? To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy.
Suwerę (2019.07.22)