A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Sam jesteś pastuchem, nie ubliżaj innym gamoniu.
@Rumcajs - Siedem lat byłem w wojsku i powiem że wolę tęczowe pikniki niż stanąć w obronie tego śmiesznego kraju.
@turban - Przyjdzie wojna to dołączę do armii Rosyjskiej żeby postrzelać do wotków.
Smiech na sali to twoja wypowiedź. Dobrze, że powołali WOT.
@Gnoom - Od kiedy słowo "pastuch" jest obraźliwe? A słowa "kominiarz" i "kierowca" też są?
będzie w co walic
Śmieszny to Ty jesteś obrażając swój kraj.
Współczuję bo Rosja zniknie z mapy świata wtedy i Chiny z Polską ją zajmą
"Te pastuchy z Czeczeni dają Ruskim radę rzucając w czołgi kamieniami i patykami, a Polacy nie?" ci Czeczeni, maja większy poziom od Ciebie
Czy to prawda, ze w szeregach tej pseudoarmii sa absowenci szkol specjalnych? To są ludzie na wypadek, gdyby naród w koncu podniósł głowe i miał dość tych co u władzy.