UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba w tych komunistycznych książkach wyczytaleś te brednie, bo Polacy nigdy nie atakowali czołgów i samolotów ani bagnetami, ani szablami, bo mieli od tego kbpanc UR, działka bofors 37 mm w kawalerii, armaty 75 mm działka NKM 20 mm i polskie działka 47 mm ,,pocisk" do tego ckm plot i działa 75 mm plot i boforsy i armaty schneider. I w kampanii wrześniowej zniszczyli nimi ok 1 tys. czołgów i pojazdów pancernych Niemców i zestrzelili kilkaset samolotów, do tego zniszczyli też ponad 100 czołgów i pojazdów ZSRR plus niewielką liczbę samolotów, ale widzę, że Ty dalej wierzysz w tą niemiecką i sowiecką propagandę.
Zen