UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Pomijam juz instynkty samozachowawcze i wyobraznie kierowcy,a właściwie ich brak. Ale tak to jest w kraju gdzie kierowców się Óczy a nie uczy jazdy tylko jak zdać egzamin aby leniwemu zomowcowi z wordu palec wszedł odpowiednio głęboko w ... i nie oblal o byle pierdolel jak najechanie lekko na linie albo za mala albo za duza dynamike wedle uznania. Doputy nauka jazdy będzie tak wygląda to na drogach bedzoie co będzie, brak uczenia po co jest krzyż. Św adrzeja po co stop, przewidywania ze na przejeździe 1001 raz może się pojawić pociąg... Wiem. Każdy kiepwca sie cale życie uczy a glupim umiera, ale to jest właśnie efekt systemu jaki jest wszyscy udaja ze cos robią, począwszy od szkaolacych egzaminujacy o policji i urzędnikach nie wspomnę. A to niestety tylko maly zarys problemu... Oby kierowca tej lekcji juz powtarzać nie musial, bo ma okazje wyciągnąć z niej wnioski... Jako jeden z nielicznych.
ojdyromuchomoro