UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.
Jooo...
Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.
Jooo...