UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze że ludziska przeżyli - chociaż ich nie znam i nigdy nie widziałem. .. Jakoś tak po ludzku cieszę się że im się udało i że nie zginęli.

Jooo...

Anuluj