Wjechali pod pociąg, trzy osoby ranne

66
17.07.2019
Wjechali pod pociąg, trzy osoby ranne
(fot. Michał Skroboszewski)
Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło po godz. 16 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Strażackiej w Pasłęku. Kierowca volkswagena wjechał na tory, zderzając się pociągiem pospiesznym jadącym w kierunku Elbląga. Siła uderzenia była tak duża,  że auto dachowało 15 metrów od miejsca zdarzenia. Ruch pociągów między Elblągiem a Pasłękiem jest wstrzymany. Zobacz więcej zdjęć.
21-letni mężczyzna kierujący volkswagenem jadąc w kierunku miejscowości Pólko na niestrzeżonym przejeździe kolejowym na ul. Strażackiej (gdzie jest znak stop, ale nie ma sygnalizacji) nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pociągowi relacji Olsztyn-Szczecin, w wyniku czego doszło do zderzenia. Szczęśliwie dla trojga podróżujących osobówką pociąg uderzył w przód auta, a nie w bok. Z przewróconego pojazdu na dach kierowca i pasażerowie wydostali się sami.
   Jak informuje Krzysztof Nowacki, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Elblągu, autem kierował 21-letni mężczyzna. Pasażerowie to 19-letnia kobieta oraz 21-latek. Cała trójka została przewieziona do szpitala w Elblągu. Nie wiemy jeszcze, w jakim są stanie. 
   Ruch pociągów na tej trasie jest obecnie wstrzymany.
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
więcej szczęścia niż rozumu
matylda77 (2019.07.17)

info

74  
  1
Za wszelkie szkody powinny być obciążania ubezpieczenia pojazdów. Wtedy taki dzban dostałby taką składkę ubezpieczeniową, ze już nigdy nie wsiadlby do auta i nie zagrał nikomu.
Gosc123 (2019.07.17)
Gdzie to dokładnie się stało?
Antek (2019.07.17)

info

0  
  18
Dziś rano 2 kolizja na dk22 teraz samichod pod pociągiem...patologia drogowa w formie jak nigdy w historii. Póki nie wprowadza wysokich kar za bezmozgowie drogowe to te żniwa śmierci się nie skończą nigdy.
Jacek13373 (2019.07.17)

info

27  
  5
Młody kierowca a wyobrazni tyle co w niemowlęciu. To nie moglo sie udac. Zabrac dozywotnio prawo jazdy zanim komus zrobi krzywde....
(2019.07.17)
Uważaj bo życzenia się spełniają i trafi na ciebie pomyśl zanim komuś będziesz życzył źle pozdrawiam
Zaba (2019.07.17)
najważniejsze że da się jeszcze wyklepać volkswagena
(2019.07.17)

info

12  
  7
Bez wyobraźni
Zbynek (2019.07.17)

info

20  
  2
Przez tak głupich ludzi moja córka będzie pózno w domu bo jedzie tym pociągiem
Gośka (2019.07.17)
Ja nie kumam jak można wjechać pod pociąg gdzie rozum wyobraźnia znaki są przecież ci młodzi w ogóle używają przestrzeni
ARESIAK1 (2019.07.17)