UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw niech PKP kosi regularnie zarośla na tym przejeździe bo sięgają dorosłemu człowiekowi często po pasa, pociąg widać dopiero z bliskiej odległości, sam tam jeżdżę często i nie ma nawet tam ani świateł ani szlabanu. Jak nie znasz sytuacji na tym przejeździe to się nie wypowiadaj, na wiosnę i latem jak nie jest wykoszone to niebezpiecznie tamtędy jeździć.


Anuluj