UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najpierw niech PKP kosi regularnie zarośla na tym przejeździe bo sięgają dorosłemu człowiekowi często po pasa, pociąg widać dopiero z bliskiej odległości, sam tam jeżdżę często i nie ma nawet tam ani świateł ani szlabanu. Jak nie znasz sytuacji na tym przejeździe to się nie wypowiadaj, na wiosnę i latem jak nie jest wykoszone to niebezpiecznie tamtędy jeździć.