UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie dziwni jesteście! Nic nie organizują-źle bo Elbląg to dziura, nic tu nie ma.Organizują cokolwiek-źle bo z naszych pieniędzy! Festyn jest dla nas,dla społeczeństwa. Pobawcie się chociaż trochę, pokażcie że nie jesteśmy jaskiniowcami.

Idle