UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie dziwni jesteście! Nic nie organizują-źle bo Elbląg to dziura, nic tu nie ma.Organizują cokolwiek-źle bo z naszych pieniędzy! Festyn jest dla nas,dla społeczeństwa. Pobawcie się chociaż trochę, pokażcie że nie jesteśmy jaskiniowcami.
Idle