UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
festyn policyjny nie jest tylko dla Elbląga tylko takie festyny są w całym kraju. Nie gadaj że jak w Elblągu już się coś dieje to źle. To nie żadna łaska elbląskiej policji i władz miejskich tylko wyraźny rozkaz z góry.