UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

festyn policyjny nie jest tylko dla Elbląga tylko takie festyny są w całym kraju. Nie gadaj że jak w Elblągu już się coś dieje to źle. To nie żadna łaska elbląskiej policji i władz miejskich tylko wyraźny rozkaz z góry.


Anuluj