UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Codziennie jest pełno wypadków, pijanych za kierownicą, cała masa piratów drogowych, na ulicach pełno bandziorów a policja robi sobie festyny zamiast pokazać swoje wyczyny i skuteczność na drogach.


Anuluj