UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

festyn policyjny nie jest tylko dla Elbląga tylko takie festyny są w całym kraju. Nie gadaj że jak w Elblągu już się coś dieje to źle. To nie żadna łaska elbląskiej policji i władz miejskich tylko wyraźny rozkaz z góry.