UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W budżetówce stale czują niedosyt mając na uwadze, że to bezproduktywna garstka obywateli wiecznie jest im mało.
W budżetówce stale czują niedosyt mając na uwadze, że to bezproduktywna garstka obywateli wiecznie jest im mało.