UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja się pytam za co te odznaczenia i awanse? Czy na festyn można ze sobą zabrać skacowanego po piątkowej imprezie psiaka? Zabawa na koszt podatnika. Jak co roku Pani i Pan zapłaci.


Anuluj