UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli tak jest jak toś pisze w pierwszym poście a nie ma powodu żeby w to nie wierzyć to ja się zapytam co robi ta policjantka od ratowania psów która tu ostatnio jakąś nagrodę za to dostała o czym pisał portel. Hipokryzja ?