UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli tak jest jak toś pisze w pierwszym poście a nie ma powodu żeby w to nie wierzyć to ja się zapytam co robi ta policjantka od ratowania psów która tu ostatnio jakąś nagrodę za to dostała o czym pisał portel. Hipokryzja ?


Anuluj