UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeżeli tak jest jak toś pisze w pierwszym poście a nie ma powodu żeby w to nie wierzyć to ja się zapytam co robi ta policjantka od ratowania psów która tu ostatnio jakąś nagrodę za to dostała o czym pisał portel. Hipokryzja ?