UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kiedy festyn na drogach typu wyłapiemy wszystkich piratów drogowych a przynajmniej ich ilość zmniejszymy??? Wszędzie pełno tego badziewia z ciężkimi nogami !!!!!
A kiedy festyn na drogach typu wyłapiemy wszystkich piratów drogowych a przynajmniej ich ilość zmniejszymy??? Wszędzie pełno tego badziewia z ciężkimi nogami !!!!!