UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kiedy festyn na drogach typu wyłapiemy wszystkich piratów drogowych a przynajmniej ich ilość zmniejszymy??? Wszędzie pełno tego badziewia z ciężkimi nogami !!!!!


Anuluj