Pożar w budynku przy ul. Ogrodowej

18
13.07.2019
Pożar w budynku przy ul. Ogrodowej
fot.Michał Skroboszewski
Dziś (13 lipca) około godz. 14 na dachu budynku przy ul. Ogrodowej wybuchł pożar. Strażacy nie dopuścili do rozprzestrzenienia się ognia i szybko go ugasili. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.
Do walki pożarem przy ul. Ogrodowej wysłano cztery wozy strażackie. Jeszcze przed przyjazdem strażaków mieszkańcy budynku opuścili swoje lokale. Strażacy prowadzili działania z podnośnika i w mieszkaniu, do którego przedostał się ogień. Na szczęście udało im się szybko ugasić pożar i nie dopuścić do rozprzestrzenienia się ognia. Za pomocą kamery termowizyjnej sprawdzili także lokale sąsiadujące z mieszkaniem, w którym pożar spowodował największe zniszczenia.
   W miejscu, gdzie wybuchł pożar, prowadzone były prace remontowe. Czy to było przyczyną pożaru, wyjaśni policyjne dochodzenie.
   W akcji gaśniczej brało udział około 20 strażaków.
   
ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Gratuluję poslowi Leonardowi Krasulskiemu umieszczenia go jako Nr 1 na liscie PiS w Elblagu. w jesiennych wyborach do Sejmu. Liczymy na kolejną aktywna kadencję w Parlamencie i inicjowanie dobrych zmian dla naszego miasta.
(2019.07.13)
Strażacy prowadzili działa? Ciekawe.
Wrr (2019.07.13)

info

0  
  3
Drażni mnie ciągły warkot silnika samolotu latającego nad Elblągiem. Czy naprawde ten samolot musi przy sobocie tak hałasować. Mam juz po wyzej uszu tego dzwieku.
Mieszkaniecxxx (2019.07.13)
Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje, a to impreza na Starówce, a to jak jakiś kogut pieje, a to fajerwerki w Sylwestra. Coraz wiecej takich co pajacują, że wszystko im przeszkadza.
(2019.07.13)
@Mieszkaniecxxx - prawda - jest to wku. .. .. tzn wkurzające
pajlot-bąbąwca (2019.07.13)
@Mieszkaniecxxx - Faktycznie te samoloty ( latające szroty ) to naprawdę nie do wytrzymania od samego rana aż do wieczora. Dodam, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego peryferiach, także nie piszcie, że dokuczają tylko w mieście. Czy naprawdę nie idzie coś z tym zrobić???
(2019.07.13)
@pajlot-bąbąwca - Wkurzające to naprawdę mało powiedziane !!!! Idzie dostać szału od tego stałego hałasu !!!
głośnolot (2019.07.13)
Do de. la co napisał - "Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje" - Chyba nie zdajesz sobie jaki wpływ na organizm ma hałas, po drugie każdy ma prawo do spokojnego weekendu ( przynajmniej weekendu ). Po trzecie lubisz hałas to nałóż sobie słuchawki i bębnij sobie aż ci mózg rozsadzi a innym nie wytykaj jak po całotygodniowej harówie chce sobie w spokoju wypocząć i się zregenerować do kolejnego ciężkiego tygodnia.
(2019.07.14)

info

7  
  4
No tak standard cebuli, narzekać na warkot silników samolotów. .. Zamknąć lotnisko! Rolników też bo przecież ciągniki głośne, kombajny kurz, krowy smród. .. A smród z browaru nie przeszkadza?
Fer (2019.07.14)

info

8  
  1
A jakim prawem on na moje niebo wlata?
PawlaksąsiadKargula (2019.07.14)

info

8  
  0