UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje, a to impreza na Starówce, a to jak jakiś kogut pieje, a to fajerwerki w Sylwestra. Coraz wiecej takich co pajacują, że wszystko im przeszkadza.