Wybrany wątek opinii
Drażni mnie ciągły warkot silnika samolotu latającego nad Elblągiem. Czy naprawde ten samolot musi przy sobocie tak hałasować. Mam juz po wyzej uszu tego dzwieku.
Do moderacji
Odpowiedz
37
17
Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje, a to impreza na Starówce, a to jak jakiś kogut pieje, a to fajerwerki w Sylwestra. Coraz wiecej takich co pajacują, że wszystko im przeszkadza.
Do moderacji
Odpowiedz
10
18
@Mieszkaniecxxx - prawda - jest to wku. .. .. tzn wkurzające
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@Mieszkaniecxxx - Faktycznie te samoloty ( latające szroty ) to naprawdę nie do wytrzymania od samego rana aż do wieczora. Dodam, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego peryferiach, także nie piszcie, że dokuczają tylko w mieście. Czy naprawdę nie idzie coś z tym zrobić???
Do moderacji
Odpowiedz
12
5
@pajlot-bąbąwca - Wkurzające to naprawdę mało powiedziane !!!! Idzie dostać szału od tego stałego hałasu !!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
2