Wybrany wątek opinii

Drażni mnie ciągły warkot silnika samolotu latającego nad Elblągiem. Czy naprawde ten samolot musi przy sobocie tak hałasować. Mam juz po wyzej uszu tego dzwieku.
Mieszkaniecxxx (2019.07.13)
Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje, a to impreza na Starówce, a to jak jakiś kogut pieje, a to fajerwerki w Sylwestra. Coraz wiecej takich co pajacują, że wszystko im przeszkadza.
(2019.07.13)
@Mieszkaniecxxx - prawda - jest to wku. .. .. tzn wkurzające
pajlot-bąbąwca (2019.07.13)
@Mieszkaniecxxx - Faktycznie te samoloty ( latające szroty ) to naprawdę nie do wytrzymania od samego rana aż do wieczora. Dodam, że nie mieszkam w Elblągu tylko na jego peryferiach, także nie piszcie, że dokuczają tylko w mieście. Czy naprawdę nie idzie coś z tym zrobić???
(2019.07.13)
@pajlot-bąbąwca - Wkurzające to naprawdę mało powiedziane !!!! Idzie dostać szału od tego stałego hałasu !!!
głośnolot (2019.07.13)
Powrót do komentarzy