A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Artykuł o pożarze a piszą w komentarzach o Krasulskim i o samolocie... Żal mi was ofiary 500+
I wszystko zalane aż po piwnicę. Szkoda tych sąsiadów.
Głowę Ci chyba zalało wiec nie pisz bzdur
_uj to ma wspólnego z art?? Po 2 owy Pan bardzo często jest widoczny tuż za fotelem prezesa w sejmie. I nic pozatym
Można wyprowadż się do Kambodźy
Bo to Krasulski lecąc swoim samolotem jepnął bąka i się styrta poli.
Tylko rakieta ziemia-powietrze I poszla,zakupic u bojownikow Hezbollah(chyba tak sie pisze)elblaskie elity lewackie maja kontakty.Garbusiarz cyklista
Szanowna redakcjo, aby informacja była rzetelna brakuje numeru budynku, który uległ pożarowi