UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratuluję poslowi Leonardowi Krasulskiemu umieszczenia go jako Nr 1 na liscie PiS w Elblagu. w jesiennych wyborach do Sejmu. Liczymy na kolejną aktywna kadencję w Parlamencie i inicjowanie dobrych zmian dla naszego miasta.