UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gratuluję poslowi Leonardowi Krasulskiemu umieszczenia go jako Nr 1 na liscie PiS w Elblagu. w jesiennych wyborach do Sejmu. Liczymy na kolejną aktywna kadencję w Parlamencie i inicjowanie dobrych zmian dla naszego miasta.