UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to za pierdoły. Dobrze, że lata, ciągle coś komuś nie pasuje, a to impreza na Starówce, a to jak jakiś kogut pieje, a to fajerwerki w Sylwestra. Coraz wiecej takich co pajacują, że wszystko im przeszkadza.