UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drażni mnie ciągły warkot silnika samolotu latającego nad Elblągiem. Czy naprawde ten samolot musi przy sobocie tak hałasować. Mam juz po wyzej uszu tego dzwieku.

Mieszkaniecxxx

Anuluj