Wybrany wątek opinii

Gratuluję poslowi Leonardowi Krasulskiemu umieszczenia go jako Nr 1 na liscie PiS w Elblagu. w jesiennych wyborach do Sejmu. Liczymy na kolejną aktywna kadencję w Parlamencie i inicjowanie dobrych zmian dla naszego miasta.
(2019.07.13)
_uj to ma wspólnego z art?? Po 2 owy Pan bardzo często jest widoczny tuż za fotelem prezesa w sejmie. I nic pozatym
Tomasz 85 (2019.07.14)
Powrót do komentarzy