Wybrany wątek opinii
Gratuluję poslowi Leonardowi Krasulskiemu umieszczenia go jako Nr 1 na liscie PiS w Elblagu. w jesiennych wyborach do Sejmu. Liczymy na kolejną aktywna kadencję w Parlamencie i inicjowanie dobrych zmian dla naszego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
7
69
_uj to ma wspólnego z art?? Po 2 owy Pan bardzo często jest widoczny tuż za fotelem prezesa w sejmie. I nic pozatym
Do moderacji
Odpowiedz
0
1