Wybrany wątek opinii
babsko jechalo na ewidentnym czerwonym!!!! na tym skrzyzowaniu to norma a milicja udaje ze nie widzi!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
28
7
Baby to są w cukierni....A takiej instytucji jak milicja nie ma już ponad 30 lat... witamy w rzeczywistości i proponuję zacząć używać mózgu nie tylko do hejtu...
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Babsko - Nie tylko są w cukierni, ale też trafiają się też za kierownicą
Do moderacji
Odpowiedz
1
4