Wybrany wątek opinii

babsko jechalo na ewidentnym czerwonym!!!! na tym skrzyzowaniu to norma a milicja udaje ze nie widzi!!!!
(2019.07.12)
Baby to są w cukierni....A takiej instytucji jak milicja nie ma już ponad 30 lat... witamy w rzeczywistości i proponuję zacząć używać mózgu nie tylko do hejtu...
Babsko (2019.07.12)
@Babsko - Nie tylko są w cukierni, ale też trafiają się też za kierownicą
(2019.07.12)
Powrót do komentarzy