UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pamiętam pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją -1 Maja/Hetmańska. Ruch niemal zerowy, a milicjant przechodzących "na czerwonym" karał mandatem 5 zł.
J71+1
Pamiętam pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją -1 Maja/Hetmańska. Ruch niemal zerowy, a milicjant przechodzących "na czerwonym" karał mandatem 5 zł.
J71+1