UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pamiętam pierwsze skrzyżowanie z sygnalizacją -1 Maja/Hetmańska. Ruch niemal zerowy, a milicjant przechodzących "na czerwonym" karał mandatem 5 zł.

J71+1

Anuluj