UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!
Kąbieta :D