UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kobietą?? Cóż to za nowe słowo.. Najpierw naucz się poprawnie pisać a później komentuj!!...tak-napisala to kobieta, która nigdy w życiu nikogo nawet nie drasnęła, więc nie wrzucaj wszystkich do jednego wora a chcąc zmienić ŚWIAT-ZACZNIJ OD SIEBIE!

Kąbieta :D

Anuluj